Podcast Na hlavu je o rôznych zaujímavých témach z oblasti psychológie a psychiatrie s hosťami i bez nich.
Psychologický popcorn je ďalší podcast členov nášho občianskeho združenia. Rozprávať sa v ňom budeme o filmoch, v ktorých sú zobrazované rôzne psychické poruchy. 

Zdravá duša je podcast ZP Union, ktorý vzniká v spolupráci s našim občianskym združením. Jednotlivé epizódy mapujú, ako nás ovplyvňujú emócie, stres či psychické problémy, s ktorými sa čoraz častejšie stretáva množstvo ľudí. Rozhovory s hosťami z odboru psychiatrie, psychológie a osobnostného rozvoja budú obohatené o reálne príbehy ľudí, ktorí vyhľadali pomoc odborníkov, aby aj ich duša bola zdravá.

Blanc je podcast Radky Blanárovej o bipolárnej poruche a živote s ňou.

Zakladateľka nášho občianskeho združenia, Klára Kusá, dňa 24.10. diskutovala s moderátorkou relácie K veci, Ninou Alžbetkinovou, na tému Nárast psychických problémov.

Členka nášho občianskeho združenia, Nina Zibolenová, bola hosťkou podcastu Vlastná cesta Lívie Dvorskej.

Klinická psychologička a certifikovaná psychoterapeutka Mgr. Kristína Kotrčová v éteri BB FM rádia porozprávala o vzniku občianskeho združenia, jeho cieľoch, ale aj o tom, že pred psychickými problémami netreba zatvárať oči. Ak ste si rozhovor Veroniky Samborskej nestihli vypočuť, nájdete ho v archíve rádia.

V epizóde podcastu Ľudskosť sa Kristína Kotrčová rozprávala s redaktorkou Barborou Marekovou o tom, ako presne prebieha psychoterapia. Rozprávajú sa o tom, ako funguje terapeutický vzťah, čo je to terapeutická aliancia a vďaka čomu dokážu zlepšiť mentálne zdravie človeka.

V epizóde podcastu Vizita sa Radovan Kyrinovič rozprával s redaktorkou Denisou Koleničovou o tom, ako sa ADHD najčastejšie prejavuje u detí aj dospelých, či ide o dedičnú, alebo získanú poruchu, a v čom môže ľudí limitovať.

V epizóde Podcastu Ráno Nahlas z dieľne portálu Aktuality.sk sa moderátor Braňo Dobšinský porozprával so psychológom a členom nášho občianskeho združenia, Radovanom Kyrinovičom, o poruche pozornosti s hyperaktivitou (ADHD).

S pojmom ADHD sa dnes stretávame stále viac, no málokto naozaj rozumie tomu, čo sa pod touto celosvetovo používanou skratkou pre neuro-vývojovú poruchu skrýva. Je to ako hrať šachy s veľa figúrkami alebo ako keby ste mali v mozgu vypínač. Z niečoho sa veľmi nadchne, zapne sa a keď je to nuda, ihneď sa vypne. Čo všetko by sme o tejto poruche mali vedieť, ako sa prejavuje, aké riziká so sebou nesie, dá sa s ňou naučiť žiť a fungovať? Prezradí psychológ a člen nášho OZtka Radovan Kyrinovič, ktorý má sám ADHD, v epizóde nášho podcastu Všeobecne o zdraví.

Spôsoby, akými sa ľudia vyrovnávajú so stresom a záťažou, sú rôzne. Azda jeden z najhorších spôsobov, ktorý vedie ku fyzickej bolesti a ublíženiu si na zdraví, je sebapoškodzovanie. Z roka na rok je u adolescentov tento symptóm čoraz častejší. Peer konzultantka Nina Zibolenová sa spolu s klinickou psychologičkou a psychoterapeutkou Mgr. Kristínou Kotrčovou porozprávala na túto tému v štúdiu 24 podcastu Televízie JOJ.

Namojdušu je podcast študentky Kristíny Kaňuchovej, ktorej naša duša nie je ľahostajná.
Diskusia o chorobách mysle a ich stigme v podcaste časopisu .týždeň.